قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / علوم غريبه / قانون جذب چیست؟
کانال تلگرام شگفتیها

قانون جذب چیست؟

مدت هاست بحث قانون جذب به عناوین و اشکال مختلف از گوشه و کنار دنیا شنیده می شود. برخی نیز به آن رنگ و بوی تبلیغاتی داده اند و از قانون جذب به عنوان تنها راز زندگی انسان ها یاد می کنند و با این کار عده ای را دور خود گرد آورده اند. اما سوال اینجاست که آیا افکار واقعا می توانند امواجی از خود منتشر کنند؟ جنس این امواج از چیست؟ …

آیا واقعا امواج این قدرت را دارند که امواج مشابه خود را جذب نمایند؟ چگونه می توان این امواج را تغییر داد و آنها را کنترل کرد؟ آیا واقعا این امواج هستند که آینده ما را تشکیل می دهند؟

اینها سوالاتی هستند که حداقل تا به امروز کسی نتوانسته به طور یقین از آنها پرده بردارد هرچند تحقیقات در این راه ادامه دارد و پیشرفت هایی نیز حاصل شده است.

هاله عبارت است از نوعی تشعشع مغناطیسی لطیف که از نیروهای اتریک و سایر میدان های انرژی ایجاد می شود. بهتر است این طور بگوییم که تمامی موجودات زنده در اطراف بدن خود دارای هاله ای از انرژی هستند که امواج حاصل از آن به طور دایمی در حال تشعشع هستند. این امواج را می توان شبیه امواج گرمایی دانست که یک روز داغ از سطح زمین بیرون می آیند.

هاله بین ها بر این باورند که کیفیت و اندازه هاله موجودات غیرزنده در غالب موارد یکسان بوده و کمتر تغییر می کند. اما این در مورد موجودات زنده صادق نیست چراکه فرایندهای حیاتی منجر به گسیل داشتن انواع امواج می شوند که هاله موجود را در زمان های مختلف تغییر می دهند. این موضوع البته در مورد انسان از پیچیدگی بسیار زیادی برخوردار است. چراکه قدرت تفکر، تصمیم گیری، تجسم، هیجانات متنوع و آمیخته، تفکرات انتزاعی و تخیل بسیار فعال و پویای انسان در هر زمان به تولید طول موج های بسیار متنوع امواج الکترومغناطیسی منجر می شود. آنها همچنین بر این باورند که می توانند با دیدن این امواج از صحت و سلامتی کارکرد بدن و روان فرد اطلاعاتی را به دست بیاورند.

برای ترسیم شکل این هاله آنها میدان های مغناطیسی دور آهنربا را نمونه خوب و البته بسیار ساده هاله می دانند.

● تاریخچه هاله

هاله در طول زمان توسط افراد مختلف دیده شده و نام های مختلفی گرفته است. مثلا در ادیان باستانی آن را آکاشا می نامیدند. زرتشتیان به آن آتش ذیروح یا آتش جاویدان می گفتند. در زبان سانسکریت نام آر به معنی پرده چرخ را برایش انتخاب کرده بودند چراکه این امواج شبیه چرخی از جسم به بیرون ساطع می شد. انگلیسی زبان ها لغت Aura به معنی هوا را مناسب نامگذاری هاله دانستند. اتریشی ها به آن اود به معنی خود می گویند. روس ها آن را انرژی بیوپلاسمیک و چک ها به آن سایکوترانیک لغب داده اند. در این میان بد نیست نامی هم از دکتر مسمر ببریم که حدود ۲۰۰ سال قبل به وجود این امواج پی برد و سعی کرد با به کارگیری آن بیمارانش را شفا دهد. او هاله را مغناطیس حیوانی دانست. سبک او در درمان امروزه به مسمریسم شهرت دارد. اولین بار «بارون ریخن باخ» و «کاردل دویرل» اتریشی در سال ۱۸۶۷ به کشف هاله ها علاقه مند شدند. تلاش های این دو بعدا توسط «سیمون کرکیـن» روسی پیگیری و در نهایت به اختراع دوربینی منجر شد که به میکروسکوپ های الکترونی مجهز بود. این دوربین ویژه قادر بود با سرعت ۷۵ تا ۲۰۰ هزار ارتعاش در ثانیه از میدان انرژی عکسبرداری کند و این آغازی بود برای ورو به دنیای اسرارآمیز انرژی.

● شما هم هاله ها را دیده اید؟

هاله چیزی جدای از زندگی ما انسان ها نیست. شما هر روز عادت کرده اید با آن زندگی کنید. آن را لمس کنید. احساس کنید و حتی از آن استفاده کنید. بهتر است بگوییم تصور اینکه روزی پا در دنیایی بگذاریم که موجوداتش هاله ای نداشته باشند برای هرکسی دشوار است.

خیلی ها اتقاقات غیر مترقبه و عجیبی را که در محیط اطرافشان رخ می دهد احساس می کنند. خصوصا اگر این اتفاق دامن عزیزانشان را بگیرد. مثلا در تاکسی نشسته اید. هوا سرد است و باران می بارد و شما شیشه ها را بالا کشیده اید. تاکسی پشت ترافیک با سرعتی حدود ۱۰ کیلومتر در حال حرکت است و شما به مردی که رویش به شما نیست و در پیاده رو راه می رود خیره شده اید. به ناگهان متوجه می شوید او نگاه شما را درک کرده و سرش را به سمت شما برمی گرداند.

از داستان های کتاب ها و رمان ها که بگذریم، حتما اتفاق افتاده به یک مهمانی دعوت شوید و احساس خفگی کنید. بدون شک اگر بتوانید حتما در اولین فرصت آنجا را ترک خواهید کرد و گرنه دچار سنگینی نفس ، بیقراری اندام ها، سردرد، سرگیجه و علایم مختلفی می شوید که همگی از وجود چیزی غیر عادی خبر می دهند.

در بازار به دنبال یک مانتو مناسب برای سرکار رفتن می گردید که ناگهان کفشی ورزشی به چشم شما زیبا می آید، اگر با تجربه باشید به حرف دلتان گوش می کنید و آن را خریداری می کنید چون تجربه ثابت کرده این کفش مناسب شماست. به شرطی اینکه در خریداری کفش اهل هوسرانی نباشید.

از خیابانی رد می شوید و احساس می کنید آنجا را می شناسید. با خود می گویید لابد قبلا اینجا آمده ام یا اینجا را در خواب دیده ام. به طرز عجیبی علاقه مند می شوید از ماشین پیاده شوید و قدری در آنجا قدم بزنید. انگار هوای آنجا بویی آشنا می دهد.

به راستی عامل دیگری به جز میدان های نامریی انرژی می توانند این وقایع روزمره شما را توجیه کنند؟

تحقیقات دکتری به نام کیلز ثابت کرد که هاله اطراف بدن از سه باند مشخص تشکیل شده است:

۱) باند اول باند باریکی است که حدود نیم سانتی متر ضخامت دارد و درست روی پوست ما قرار گرفته است

۲) باند دوم حدود ۵ سانتی متر عرض دارد و از همه لایه های دیگر روشنتر است که هاله بین ها به آن اورای داخلی می گویند.

۳) لایه بعدی اورای خارجی است که حدود ۱۵ سانتی متر پهنا دارد و دارای زمینه مه آلود و خاکستری رنگ است. اورای خارجی دارای ۴ باند رنگی است که در بین آنها معمولا یک رنگ غلبه دارد.

او همچنین کشف کرد در بین امواجی که از سمت چپ خارج می شوند رنگ سبز غلبه دارد این درحالیست که امواج راست ما  آبی را ترجیح می دهند. رنگ هاله فاکتوری متغیر است و هماهنگ با احساسات، هیجانات، تخیلات و افکار ما تغییر می کند و این تغییرات همان هایی هستند که همه قادر به درک آن هستند البته با شدت و ضعف. به طور کلی رنگ های روشن و ته رنگ های براق نشانگر انرژی مثبت یا خالص هستند. هرچه رنگ ها واضح تر و درخشان تر باشند شخص دارنده آنها دارای صفات مثبت تری است و هرچه این رنگ تیره تر شود معنایش این است که فرد در شرایط خوب روحی قرار ندارد و به قول معروف انرژی منفی صادر می کند.

● تاثیر هاله ها بر هم

بهتر است دنیا را مملو از موجوداتی زنده و غیر زنده بدانیم که همگی قادرند دور خود یک حوزه انرژی درست کرده و به این ترتیب بر یکدیگر تاثیر بگذارند. این به این معناست که فقط شما نیستید که بر محیط خود تاثیر می گذارید، بلکه تک تک اجزاء محیط به نوعی بر شما موثرند و در نهایت این برایند انرژی است که مسیر حرکت یک موجود را مشخص می کند. در این سیستم شما به صورت فردی در درون سیستم پیچیده روابط در نظر گرفته می شوید. عجیب نیست که افکار، هیجانات و احساسات شما محیط را تغییر دهند و عناصر همخوان با خود را جذب نمایند. درست مثل فردی سرمایه دار و بازاری که تصمیم به ازدواج بگیرد. بی شک او یا دختری را پیدا می کند که بسیار اهل مال و منال دنیاست یا برعکس دختری فقیر. در واقع مهم نیست که همسر او پولدار است یا فقیر بلکه مهم اینست که هر دوی آنها به مقدار زیادی در مورد پول و ثروت فکر می کنند. اگر از آنها سوال کنید آدم ها را چگونه می بینند، بی شک یکی از معیارهای آنها در تقسیم بندی هایشان وضعیت مالی آنهاست.

● قانون جذب چه می گوید؟

یکی از رازهای زندگی ما قانون جذب است. قانون جذب بیان می کند هر چیزی مشابه خود را جذب می کند. بنابراین وقتی تو راجع به چیزی فکر می کنی، در همان زمان مشابه همان افکار را به سوی خودت جذب می کنی. گویی افکار از جنس آهنربای مغناطیسی هستند و موج می فرستند. بنابراین اگر فکری از ذهنت بگذرد، امواج آن به اطراف منتشر می شود. حال اگر این افکار را در ذهنت نگهداری و دایما به آن فکر کنی و به قول معروف آنها را پرورش بدهی، قدرت مغناطیسی آنها چند برابر شده و قادر خواهد بود تمام امواج مشابه و هم فرکانس خود را به سوی خود جذب نماید و اینجاست که قانون جذب شکل می گیرد.

گویی مغز ما به مانند یک دکل مخابراتی است که دایما امواجی به کائنات می فرستد. کائنات نیز به این امواج پاسخ می دهند. به این ترتیب هرکس با جذب امواج مشابه خود دنیای آینده خود را رقم می زند.

 

منبع: روزنامه سلامت

مطلب پیشنهادی

پیشگویی و فالگیری

حقایق، داستان ها و تخیلات درباره پیشگویی و فالگیری Fortune-Telling

پیشگویی و فالگیری هزاران سال است که انجام می شود. انسان ها همیشه دوست داشته …

۳۱ دیدگاه

 1. سلام و خسته نباشید
  اگه بخواهید میتونم تعدادی از پست های سایت شما را به کتاب موبایل (جاوا) تبدیل کنم همراه با منبع یعنی سایت شما.
  فقط برای این کار اجازه خواستم…
  اگر مایل هستین از طریق ایمیل بهم خبر بدین.
  ممنون

 2. با ذکر منبع مشکلی ندارد

 3. salam rajebe ganone jazb b saite bidarshid boro va hagigate mostanade raz ro danlod kon va bebin

 4. خیلی عالی بود از شما ممنونم

 5. این قانون جذب چیزی جز سر هم کرده غربی ها و چسبوندن چند ایه و حدیث بهش نیست. واای ی دیگه خسته شدم اه چرا جذب نمیشه اگه یکی دیگه هم همینو بخواد اونوقت چی ؟!!…. اینا حرفهاییه که هممون بعد استفاده از این راز میزنیم. خودتونم میبینین دیگه گله و شکایت کاربرای دیگه رو. مگه میشه چنین چیزی من به یه چیز فکر کنم اون چیز ظاهر بشه؟؟!!! من خودمم یه چند سالی دنبالش بودم و نزدیک به صد تا کتاب هم در این باره خریدم. اما عاقلانه تر فکر کردم. این قانون انسانو از خدا دور میکنه و به این دنیا میچسبونه یا بهتر بگم خودشو خدای خودش میکنه که هر چی میخواد بهش بده !!! من نمیگم افکار انسان هیچ تاثیری رو زندگیش نداره چرا دقیقا انسان همون طوری زندگی میکنه که <> باور هم یعنی ایمان و اطمینان فقط و فقط میگم این مسخرست که ادم رو تخت دراز بکشه و یه اهنگ ملایم گوش بده و به خواستش فکر کنه.خو اگه اینطوریه بیان همه به اول شدن کنکور با تمام تمرکز فکر کنند و همه شرایط فکریشون ایده ال باشه هیچ حواس پرتی ای هم نداشته باشن خو چی میشه به هر حال یه نفر اول میشه. واقعا فکر میکنین مشکل از کجاست؟؟ از خود خدا با دعا بخواین و اداب دعا رو رعایت کنین به خواستتون میرسین بدون هیچ مشغله فکری ای. قانون جذب هست ولی نه اینطوری که فیلم راز و کتاباش گفتن بلکه به این شکل هست: مواظب افکارت باش که به گفتار تبدیل میشه مواظب گفتارت باش که به رفتار تبدیل میشه مواظب رفتارت باش که به عادات تبدیل میشه و مواظب عاداتت باش که به شخصیتت تبدیل میشه (حضرت علی ) بله ما هم ادما رو با شخصیتشون رتبه بندی میکنیم پیش خودمون. تفکر مثبت زندگی مثبت و پر از موفقیت میاورد اینو غربی ها گفتن در حالی که اسلام گفته در مورد خدا خوش بین باشین و خدا هم گفته من شرم میکنم که بر خلاف تفکر بنده ام نسبت به من عمل کنم.خو این کجا و اون کجا. نمیشه که انسان یه جا بشینه و هیچ تلاشی نکنه خب برین خودتونو تو یا خونه ای وسط بیابون زندونی کنین و از این راز استفاده کنین نتیجشو ببینین. انسان باید تلاش و حرکت کنه به سمت هدفش ( اقدام عملی بکنه ) خب بدیهیه دیگه چیزایی که مربوط به هدفش میشن جلو راش سبز میشن . شخصیت انسان ( همونی که اون بالا گفتم ) ایندشو میسازه مثلا یه اخوند هیچ وقت نمیاد در گیر فیلمهای +۱۸ بشه چون شخصیتش این نیست. خب دیگه خودتون چی فکر میکنین. ؟؟ antimoan_2009@yahoo.com

 6. من خیلی به قانون جذب اعتقاد دارم ولی نمیتوم بعضی وقتا فکرمو متمرکز کنم چون وقتی آدم یه چیزو میخواد جرس داره اونو زودتر به دست بیاره و نمیتونه خوب .تمرکز کنه و کاعنات نمی تونه به اون جواب بده.همه رو نمیدونم ولی خودم اینجوریم خواهشا راهنمایم کنید تا بتونم توی هر شرایتی فکرمو متمرکز کنم. درود

 7. Secret book randa bern

 8. سلام
  فکر نمی کنید این قانون یه اشکالی داره؟
  آیا انسان از طریق افکارش میتونه همه چیز رو بدست بیاره؟
  نقش خدا در این قانون کجاست؟
  اختیار و اراده ی ما در طول اراده ی خداوند قرار داره و تا زمانی که اون اراده نکنه و نخواد انسان به چیزی دست پیدا نمی کنه

 9. به نظرمن که قانون جذب واقیعت داره چون تو این قانون نکفته یجا بشین و آرزو کن بلکه گفته همانی خاهی شدکه باورداری.پس واسه اون چیزی که می خوایم بشیم تلاش میکنیم اگراین قانون نیست پس چجوری بیماریهای لا علاجو با افکار درمانی درمان می کنند ویا کنترل.تو خود توکل کردن هم نمیشه که یجا نشست و توکل کرد در توکل هم تلاش مهمه از اون گذشته این کاینات که ازش حرف می زنند هم خود خدا آفریده فکر عقل و ذهنه ماهم چیزی جدا از خدا نیست.ما میخاهیم و تلاش میکنیم انرژی مثبت و عزم قوی در قانون جذب هم مثل توکل تلاش میخاد این قضیه که جای تنبلی و ندانم کاری که نیست چرا ما فقط یک نفر اول کنکور داریم چون آدمها با هم فرق دارند شاید یکی بخاد نفر اول بشه و تلاشه ۱۰۰%هم داشته باشه روحیه ی بزرگ اما یکی تا رتبه ۱۰۰۰یا ۳رقمی هم راضیهیعی چی تا خدانخاد کسی چیزی نمیشه مگه انسان دارای قدرت تفکر و اختیار نیست پس اگر ماهم منتظر اراده خدا باشیم باید یجا بشینیم و اتظار سرنوشتو مرک بکشه متاسفانه افراد جامعه چیزای اندکی درباره خدا اختیار عقل قانون جذب میدونن اما می خوان ادعا کنن که همه چیز دانند.
  من ادعا ندارم چیزای هم که گفتم شنیدم و رو عقله خودم سنجیدم.

 10. به نظرمن این قانون هم در طول اراده خداست.

 11. در قانون جذب هم میگه همانی خاهی شو که باور داری

 12. اگر انسان تحته اراده خداست پس ما هم باید یجا بشینیم و هنتظار سرنوشت و مرگ بکیشیم پس قدرت اختیار و عقل که ازش میگن چی میشه؟؟؟؟؟

 13. به نظرمن همش مثل یک زنجیره بهم وصله نمیشه جدا از هم دونست/

 14. قانونه جذب واقعیت محضه.اگه کسی قبول نداره میتونه ردش کنه چون عادت بر اینه که چیزی رو که میبینه قبول داره.اگه یه نفر سر درد داره تو هیچ ازمایشگاه علمی قابل اثبات نیست ولی واقعیت اینه که سرش درد میکنهو در نهایت این که قانونه جذب حتی اگرم خرافات باشه لا اقل دستاوردش اینه که شادی و سرور و خوشی رو به زندگی انسانها میاره و امید به رسیدن به خواسته هامونو به ما هدیه میده و باعث فراموشی افکار منفی و غم ها میشه . چیزی که ماها باهاش بیگانه ایم و واسه بدست اوردن کلید بهشت یا باید تو سر و کلمون بزنیم و اشک بریزیم اجرکم عند الله.

 15. قانون جاذبه یا بهتره بگم توکل بدون ترس برخداتاجایی که انسان هم همانند خدا به هرچیزی بگویید باش به وجود میاییدومحدودیت برایش بی معناست چون به بینهایت متصل شده -ترس عامل بزرگ عدم تمرکزبرخواستهاست -ماباییدفکرمونو باموجی از عشق به دنیا ساطع کنیم نه موجی بی ایمانی و ترس اونوقت کلی معجزهتو زندگیمون پیدا میشه-خلاصه کلام “هرکس هرچی دستشه بستشه”

 16. سلام
  قانون جذبی وجود نداره …نه علمی و نه فلسفی.
  حرفهایی دارم در این زمینه .می تونید بخونید. قانع کننده و عقلانیست. من علمش رو دارم که می گم.

 17. با سلام
  خیلی وقت پیش این ایده یعنی The Secret افتاد تو تبلیغات سایت ها و کم کم یک سری افراد سودجو از اون استفاده کردن و با قاطی کردن چندتا حدیث و فیلم راز یه قانون از خودشون در آوردن که تا حدودی هم درسته و هم غلط
  ما تو انجمن بیداری اندیشه حدود ۲۰ صفحه در رابطه با این قانون بحث کردیم، در نهایت به این نتیجه رسیدیم که چیزی که غربی ها اسمش رو میذارن Secret یا ما بهش میگیم قانون جاذبه، چیزی جز خواست خدا در برابر درخواست بنده ی خدا نیست
  راز = حقیقت انکارنشدنی قدرت مغز در برابر دنیا + یک سری قوانین چرت و پرت که در نهایت به نفع سازنده ی همین راز و جاذبه تموم میشه
  خلاصه شما به هرچی فکر کنی میرسی مگر اینکه به صلاحت نباشه
  پس از خدا بخواه و بگیر
  بقیش رو بریز دور
  یا حق!

 18. جذب روقبول دارم نه اینکه بشینینموفقط فکرکنیم خداگفته بخوان مراتااجابت کنم شمارا این اجابت کردن درکنارتلاش و خواستن باتمام وجود و شکرکردن به همراه توکله.خداهم میگه تلاش کن و مثبت باش،جذب یه مهرتایید برای حرفای خداست نه نقض وجودش.

 19. سلام خوب بود ولی اگه یه کم ساده تر توضیح بدین ممنون میشم.آخه خیلی سخت بود خوندنش.اون جورکه باید ،متوجه نشدم منظور مطلبتون چیه

 20. بعدش من قانون جذب رو قبول ندارم همش چرته.هرچی خدا بخواد همون میشه اما اگه به صلاحت باشه.ممنون بای

 21. خدا قسم خورده به بنده هاش همون چیزی رو میده که تو پندارشونه و این به این معنی نیست که ادما با مثبت اندیشی از خدا دور شن بلکه این طوری باید به خدا نزدیک تر شن .شک نکنید که خدا بهترین چیزارو به بنده هاش میده با تلاش همه چیز دست یافتنیه.

 22. باسلام
  دوستان من نظراتتونو خوندم.اگر به خواستتون نمی رسید دلیلش اینه : اولا به این قانون اعتقاد و باور قلبی ندارید.دوما به راه رسیدن خواسته هاتون به خودتون فکر می کنید،یعنی فکر می کنید از چه راهی قراره اون خواستتون بهتون برسه و چون راه از نظر خودتون منطقی پیدا نمی کنید باورتونو از دست می دید.قانون جذب می گه فقط به خواستت فکر کن و اطمینان داشته باش که کائنات اونو به تو می رسونه،قانون جذب می گه به راه رسیدن کاری نداشته باش.
  من به این قانون اعتقاد ۱۰۰% دارم و تاثیرشو تو زندگی خودم و اطرافیانم دیدم.این قانون به من درآمد و جذابیت شخصتی داد که حتی تو خوابم نمی دیدم.دوستان من ازین قانون استفاده کردم و نتایجشو تو زندگیم دیدم.آماده پاسخگویی به هر سوالی در این رابطه هستم چون دوست دارم کمک کنم تا دیگران هم به خواسته ها و آرزوهاشون برسن.
  این ایمیلمه : zibatarin_gonah_asheghi65@yahoo.com

 23. سلام
  عالی بود ،لطف کردین

 24. سلام.من بااین قانون اشنا شدم ودربدترین شرایت زندگی توانستم زندگیمو جم جور کنم از خدا تشکر میکنم که منو بااین قانون اشنا کرد این قانون حقیقت داره و نباید به حرف ادمهای منفی گوش داد حالا روزها وشبها برام قشنگ شده و هیچ کاری به دور شدن از خدا نداره میبوسمتون

 25. من نمی خوام اسمش را بزارم قانون جذب ولی اگر کمی
  مطالعه در مورد فزیک کوانتوم داشته باشید میبینید که در اکثر آزمایشگاه های بزرگ دنیا
  تاثیر مغز بر روی نتایج آزمایش تاثیر مستقیم داشته
  از جمله آزمایش ۲ شکاف میتونید سرچ کنید
  یا تاثیر فکر و نیت بر روی ملکول های آب ( دکتر ایموتو ماسارو)
  اینایی هم که میگن این چیز ها تبلیغات غرب هستش
  بهتره چشماشون را از ترس بر روی این چیز ها نبندن و بدون هیچ اطلاعاتی نظر پوچ بدن
  الان چیزی وجود داره به نام پلاسبو افکت یعنی اثر مغز بر روی بدن
  تا کی میخواهید علم و پیشرفت را نادیده بگیرید ؟!!
  اگر هم فکر میکنید این قانون جدا از وجود خدا هستش
  بهتره بگم قانون یگانگی در فیزیک مدرن اثبات شده که ما همه به هم متسل نیستیم
  پس خواهشا این آدم های تعصبی که همیشه حرفاشون روی مخ هستش نظر ندن
  آقا جان این عقل را خدا بهت داده که مطلع بشی
  مطالعه کنی اگر ازش استفاده نکنی بهتره به خودت نگی بنده خدا

 26. قانون جذب هم با فیزیک کوانتم منطبق هم با ایات قران. مگر در قران نیامده است هر انچه که انسان اراده کند ما در اختیار او می گذاریم. ما راه را بر انسان اشکار نمودیم خواه بپذیرد و شکر گذار گردد خواه به راه دیگر رود اما شاکرا و اما کفورا. این یعنی اراده و اختیار انسان این یعنی اصل عدم قطعیت هایزنبرگ این یعنی ذره کوانتومی می تواند تصمیم بگیرد با اگاهی موج باشد یا ذره.مولانا می فرماید: ما سمیعیم و بصیریم و هوشیم با شما نا محرمان ما خاموشیم. این یعنی هوشمندی بر جهان هستی حاکم است.سرنوشت ما انعکاسی از اراده و شعور و اندیشه ماست.این یعنی قانون جذب. تویی که اینها را خرافات میدونی برو حداقل کمی مطالعه کن.

 27. سلام،شاید باورتون نشه اما من با ۳ ساعت تمرکز در شب تونستم با دستام دود تولید کنم،البته میخواستم آتیش درست کنم ولی نمیشه اما دود شد و باید بگم کار هرکس نیست و توسایت های دیگه می گن تمرکز و اینا هست،واقعی و تخیل و تمرکز خیلی زیادی نیاز داره و جانمونه که خداست که به آدم کمک میکنه…همه چیز که فقط فیزیک نیست،اینا قدرت خداست که مقداری بسیار بسیار اندک به انسان محول شده،مرسی از سایت خوبتون.

 28. علی باید عرض کنم اون دودی که دیدی شاید از رو فشاریه که رو خودت آوردی قطعا دود نبوده تلاش کن تلاش کن بی نتیجه نیست.
  اها در ضمن از این قانون جذبم چیزایه خوبی یاد گرفتم ولی بگم من خودمو کشتم به شخص مورد علاقم نرسیدم انقدر تو قانون جذب غرق شدم ک کم کم دیونه شدم و با خودم حرف می زدم فقط بگم دوستان به خود فشار نیارید.

 29. سلام خدمت سایت شگفتیها. کل قرآن بر اساس قانون جذب استوار است ، اساس قانون جذب میگه احساس خوبی داشته باشید چیز خوب جذب میکنید و احساس بد داشته باشید چیز بد جذب میکنید.به قرآن رجوع کنید آیه ی ۲۳ سوره ی زمر : با یاد خدا دلها و پوستها احساس نرمی میکند ، این هدایت خداست. عملا ما زمانیکه احساس خوبی داریم ، احساس شادی و نرمی یا انعطاف پذیری میکنیم . یاد خدا در آیه ی بالا همان انتخاب افکار است ، چون جنس هر چیزی و هر کسی در دنیا از خداست پس با یاد خدا همان با یاد هر چیزی است . احساسات ما همان نشاندهنده ی هدایت است ، احساس خوب هم جهت ، احساس بد غیر هم جهت.بحثش خیلی طولانیه ولی هر احساس منفی که قانون جذب ان را رد میکند قصد غمگین کردن انسان را دارد ، عملا در قرآن آیه ی ۳۸ سوره ی بقره هدایت خدا اینگونه توصیف شده است: به انسان گفتیم : همگی از آن (بهشت ) فرود آیید . پس زمانیکه هدایت از طرف من برای شما آمد ، کسانیکه از آن پیروی کنند ، نه ترسی بر آنان خواهد بود و نه غمگین میشوند . اینکه میگویند احساس بد انسان را از خواسته اش دور میکند ، خداوند در قرآن ایه ی ۵۴ سوره سبا اینگونه فرموده است : و میان آنها و آنچه میخواستند (desires) جدایی افکنده شد ، همانگونه که از پیش با امثال آنها انجام شد ، قطعا آنها سخت در شک بودند. کسانیکه علاقه دارند قانون جذب را بهتر بشناسند و به آرامش برسند که صد در صد با آیات قرآن مطابقت دارد ، به کانال زیر در تلگرام ملحق شوند : **** زنده و موفق باشید.

 30. قانون جذب میگه تفکر مثبت و توجه به اینکه یه چیز بزرگتر از ما (کائنات)این کار را انجام میده که در هر مذهبی فرق میکنه که ما بدون شک میدانیم که آن ذات ملکوتی خداوند میباشد که از هر چیز داناتر و تواناتر است و من چون به خداوند بخشنده و مهربان که از نور است و آفریننده زیبایی ها اعتقاد راسخ دارم درک این مطلب برام سخت نیست و چیز جدیدی هم نیست فقط با زبان و ادبیات دیگری بیان شده..وبعد هم وجود مقدس صاحب الامر ما است که میتواند هر چه را میخواهیم برای ما مهیا نماید..به امید تعجیل در فرج

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:لطفا پاسخ را به عدد بنویسید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.