قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / علوم غريبه / تعبیر خواب / تعبیر خواب با دسته بندی حروف الفبایی س و ص
کانال تلگرام شگفتیها

تعبیر خواب با دسته بندی حروف الفبایی س و ص

تعبیر خواب شگفتیها

در این پست به تعبیر خواب و بررسی ۲۴ مورد از مواردی که زیاد در خواب دیده می شوند و با حرف «س» شروع می شوند میپردازیم. البته دو مورد از این ۲۴ مورد با حرف «ص» شروع می شوند. لازم به توضیح است این مجموعه تعبیر خواب که در شگفتیها قرار داده شده است، متفاوت با تمام مجموعه های تعبیر خواب موجود در سایتهای فارسی بوده و خوابها و رویاها را از دیدگاه روانشناسی تفسیر و بررسی می کند.

سقط کردن جنین سفر خارج سندان سیب
سیم خاردار سبد ساحل سوسک
سیاهچاله سطل ساختمان سوزاندن / سوختن
سرطان سایبان سرما ستاره دنباله دار
سد سگ سیل سبز
ستاره / ستاره دنباله دار سفر صندلی صدقه / خیرات

تعبیر خواب سقط کردن جنین

تعبیر خواب سقط جنین این است که شما در موقعیتی هستید که باید تصمیم بگیرید از شر آنچه که برایتان مناسب نیست یا نمی توانید آن را مدیریت کنید رها شوید.

***

تعبیر خواب سفر خارج

تعبیر خواب سفر به خارج این است که شما باید از یک وضعیت نامطلوب در زندگی خود رها شوید.

***

تعبیر خواب سندان

دیدن سندان در خواب نشان دهنده توانایی شما برای موفقیت در برابر مشکلات است. اگر از خود مقاومت و پشتکار نشان دهید، می توانید به هدفتان برسید.

***

تعبیر خواب سیب

تعبیر خواب سیب، یک شروع تازه یا روش جدید می باشد. اگر در خواب دیدید که سیب می خورید، معنایش این است که شما تشنه دانش و اطلاعات جدید هستید، اما اگر در خواب به کسی سیب دادید، یعنی از آن شخص قدردانی می کنید. تعبیر خواب سیب گندیده این است که افراد یا چیزهایی در زندگیتان هستند که برایتان جز ضرر چیزی ندارند.

***

تعبیر خواب سیم خاردار

دیدن خواب سیم خاردار به این معناست که شما احساس گرفتار بودن و اسارت دارید، به خصوص اگر ببینید در سیم خاردار گیر کرده اید یا توسط آن محصور شده اید.

***

تعبیر خواب سبد

تعبیر خواب سبد می تواند بخشش، وفور نعمت، و باروری باشد.

گذاشتن چیزی در سبد تعبیرش این است که شما می خواهید مهارت ها و توانایی های جدیدی فرابگیرید.

***

تعبیر خواب ساحل

خواب ساحل نشانگر خلاقیت و هیجان است. معنای خواب ساحل این است که شما در برخی امور به فضا و آزادی بیشتری نیاز دارید، یا این که به دنبال انگیزه هستید.

***

تعبیر خواب سوسک

دیدن سوسک در خواب به معنای مراقبت و پشتیبانی است. دیدن خواب سوسک همچنین به این معناست که شما باید به یک موضوع خاص توجه ویژه ای نشان دهید.

***

تعبیر خواب سیاهچاله

تعبیر خواب سیاهچاله، حرکت به سوی ناشناخته هاست. دیدن سیاهچاله در خواب می تواند نمادی از احساس افسردگی هم باشد.

***

تعبیر خواب سطل

تعبیر خواب سطل پر از آب این است که شما احساسات شدیدی را تجربه می کنید، اما سطل خالی در خواب نشانگر این است که شما در زندگی چیزی کم دارید.

***

تعبیر خواب ساختمان

ساختمان در خواب نمادی است از خود ما، باورهایمان، و نگاهمان به زندگی. ساختمانی که در خواب دیده اید نشان دهنده شخصیت شماست و فضای اطراف آن نشانگر احساسات و عواطف تان. مثلاً خواب تخریب ساختمان بر احساسات مخرب شما تأکید دارد.

***

تعبیر خواب سوزاندن / سوختن

اگر خواب دیدید دارید چیزی را می سوزانید یعنی از شر افکار و اندیشه های قدیمی و به درد نخور نجات خواهید یافت. اگر در خواب خود چیزی را در حال سوختن دیدیدی تعبیرش این است که به یک مسئله در زندگی تان پایان خواهید داد.

***

تعبیر خواب سرطان

دیدن سرطان در خواب نشان می دهد موضوعی در زندگی شما وجود دارد که از کنترل خارج شده و باید به آن توجه و رسیدگی کنید. تعبیر دیگر خواب سرطان این است که احساسات منفی در وجودتان رخنه کرده اند و شما دچار ناامیدی شده اید.

***

تعبیر خواب سایبان

دیدن سایبان در خواب نشان می دهد شما در زندگی به دنبال چیزی می گردید که برایتان انگیزه بخش باشد. تعبیر دیگر خواب سایبان این است که شما به عشق و حمایت نیاز دارید.

***

تعبیر خواب سرما

اگر در خواب احساس سرما کردید، تعبیرش این است که حس می کنید تنها و منزوی مانده اید. دیدن سرماخوردگی در خواب به منزله هشداری است که از شما می خواهد در محیط بیرون بیشتر مراقب خطراتی که از جانب مردم در کمین تان نشسته باشید.

***

تعبیر خواب ستاره دنباله دار

تعبیر خواب ستاره دنباله دار این است که به زودی برای مشکلی که با آن رو به رو هستید، راه حل مناسبی پیدا خواهید کرد. دیدن ستاره دنباله دار می تواند به طور کلی به معنای رخدادی غیرمنتظره و سریع باشد.

***

تعبیر خواب سد

تعبیر خواب سد این است که شما احساس عدم قدرت می کنید، یا این که مانعی بر سر پیشرفت تان در زندگی قرار گرفته است. دیدن سد در خواب همچنین ممکن نشانگر این مسئله باشد که شما احساسات فروخورده دارید یا احساس سرخوردگی می کنید.

اگر در خواب ساخته شدن یک سد را دیدید معنایش این است که شما همه چیز را در خودتان می ریزید یا نسبت به همه رویکرد دفاعی دارید و فکر می کنید دیگران با شما دشمنی دارند.

تعبیر خواب شکستن سد این است که شما در موقعیت های احساسی مدیریت خوبی ندارید و احساسات تان به شدت بر شما غلبه می کنند.

***

تعبیر خواب سگ

سگ در خواب نماد وفاداری، دوستی و حمایت است.

اگر توله سگ یا سگ خوابتان با شما مهربان بود، معنایش این است که شما زندگی خوب و خوشایندی دارید.

اما اگر سگ می خواست به شما حمله کند، نشان می دهد که در درون تان احساسات خشم و خشونتی وجود دارد که خود را در این خواب نشان داده اند. سگ تربیت نشده درخواب به این معناست که شما در زندگی بیداری دوست ندارید از کسی دستور بگیرید. تعبیر خواب پارس کردن سگ این است که شما شخصیت متوقعی دارید یا این که نیازهایی دارید که نمی توانید آن ها را بیان کنید.

اگر در خواب دیدید یک سگ یا یک گله سگ دنبال تان افتاده اند، تعبیرش این است که در زندگی تان نسبت به مسئله خاصی دچار ترس و نگرانی شدید هستید.

***

تعبیر خواب سیل

تعبیر خواب سیل تجربه کردن احساسات شدید و قوی، یا احساس از دست دادن کنترل و قدرت در زندگی است. تعبیر دیگر خواب سیل این است که مسئله ای در زندگی شما را اذیت می کند یا فردی از اطرافیان تان توی دردسر افتاده است.

***

تعبیر خواب سبز

خوابی که در آن رنگ سبز اهمیت خاصی داشته باشد نشانگر خودشناسی، شفا یافتن، تعادل یا هماهنگی است.

این خواب به شما پیغام می دهد که نیاز به شفای فیزیکی یا روحی، استراحت، امنیت، تعادل، و آرامش در زندگی دارید، یا این که باید از استرس های زندگی مدرن فاصله بگیرید.

تعبیر دیگر خواب رنگ سبز (۱) تمرکز بر روی فراوانی و کامروایی، (۲) نداشتن دانش و تجربه در کاری، یا (۳) یافتن معنویت و پیدا کردن نگاهی جدیدی به موضوعات است.

***

تعبیر خواب ستاره / ستاره دنباله دار

دیدن ستاره در خواب نشان می دهد (۱) شما در تلاش هستید خلاء های زندگیتان را پر کنید، (۲) بر روی فراوانی و کامیابی متمرکز شده اید، یا (۳) جاه طلب هستید و اهداف بزرگی دارید.

تعبیر دیگر خواب ستاره می تواند خوش اقبالی، تغییر و تحول یا فرصت های جدیدی در زندگی باشد.

***

تعبیر خواب سفر

سفر در خواب نماد سبک زندگی شماست. اگر سفری که در خواب دیدید سفر کوتاهی بود، معنایش این است که شما در حال تحقیق بر روی موضوعی هستید، مثلاً درباره ایده های جدیدی که در ذهن دارید تحقیق می کنید. سفر طولانی در خواب نشان می دهد شما نیاز دارید کمی تنها باشید و برای خودتان وقت بگذارید. تعبیر خواب سفر سخت و دشوار این است که روزگار سختی در پیش دارید یا این که هم اکنون دوران سختی از زندگی را از سر می گذرانید.

***

تعبیر خواب صندلی

تعبیر خواب صندلی این است که شما نیاز به استراحت دارید. یعنی مدتی است به شدت کار کرده اید و زحمت کشیده اید و حالا باید به خودتان زمان بدهید تا خود را بازیابی کنید. تعبیر دوم خواب صندلی این است که باید نسبت به فرصت ها یا پیشنهادات و انتقاداتی که به شما می شود با دید بازتری نگاه کنید و بیشتر از قبل پذیرای آن ها باشید.

***

تعبیر خواب صدقه / خیرات

دیدن خیرات و صدقه در خواب نشاندهنده این است که شما فرد مهربانی هستید و دوست دارید به دیگران کمک کنید. اگر در خواب دیدید که دارید از دیگران صدقه می گیرید، تعبیرش این است که در زندگی تان چیزی کم دارید و به نوعی احساس نیاز می کنید.

هرگونه کپی برداری از مطالب این مجموعه، شرعا و عرفا حرام و غیراخلاقی می باشد. تمام حقوق این مجموعه تعبیر خواب برای شگفتیها محفوظ است.

منبع: DreamDictionaryNow

ترجمه و گردآوری: شگفتیها

مطلب پیشنهادی

تعبیر خواب شگفتیها

تعبیر خواب بر اساس دسته بندی حرف د و ذ

این قسمت شامل تعبیر خواب ۲۲ مورد از مهمترین مواردی که با حرف د شروع …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:لطفا پاسخ را به عدد بنویسید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.