قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / علوم غريبه / تعبیر خواب / تعبیر خواب بر اساس حرف الفبایی ر
کانال تلگرام شگفتیها

تعبیر خواب بر اساس حرف الفبایی ر

تعبیر خواب شگفتیها

در قسمت حرف الفبایی «ر» تعبیر خواب ۸ مورد از مهمترین چیزهایی که با حرف ر شروع می شوند را برایتان قرار داده ایم. این مجموعه با تمام کاستی هایی که دارد ولی به طور حتم تنها نمونه ی موجود از این نوع تعبیر خواب روانشناختی در سطح وب فارسی می باشد که برای اولین بار توسط شگفتیها گردآوری و ترجمه شده است.

ربوده شدن یا دزدیده شدن رقص باله ریش رقص/ رقصیدن
روباه روح و ارواح رنگین کمان رودخانه

تعبیر خواب ربوده شدن یا دزدیده شدن

اگر در خواب ببینید که شما را دزدیده اند، تعبیر آن این است که در بخشی از زندگی تان احساس درماندگی دارید.

***

تعبیر خواب رقص باله

اگر در خواب رقص باله انجام می دادید تعبیرش این است که در بخشی از زندگیتان خلاقیت زیادی به خرج می دهید. تعبیر دیگرش این است که از نظر مادی و معنوی پیشرفت خوبی خواهید داشت.

تماشای رقص باله در خواب نمادی است از خوشبختی و تعادل عاطفی، و نیز خلاقیت.

***

تعبیر خواب ریش

دیدن ریش در خواب نشان می دهد شما درونیات خودتان را آن طور که باید بروز نمی دهید. اگر ریش در خواب شما خیلی بلند باشد، یا انتهای آن نوک تیز شود، تعبیرش قدرت و انرژی است.

***

تعبیر خواب رقص/ رقصیدن

دیدن رقص در خواب نمادی است از آزادی و استقلال در سبک زندگی.

اگر در خواب دیدید دارید می رقصید، یعنی در زندگی احساس رضایت، خوشحالی، و اعتماد به نفس می کنید و خود را از بندها رها می بینید. تعبیر دیگر خواب رقصیدن، برقراری رابطه نزدیک و عاشقانه با یک فرد خاص است.

***

تعبیر خواب روباه

تعبیر خواب روباه این است که (۱) عده ای بر علیه شما دسیسه و توطئه می چینند، (۲) شما به فرد یا مووضعی اعتماد ندارید، (۳) یک نفر رازی را از شما پنهان می کند، و (۴) شما فکر می کنید فریب خورده اید یا با شما بدرفتاری شده است.

***

تعبیر خواب روح و ارواح

روح در خواب نماد امیدها، عادت های قدیمی یا خاطرات عجیب و گاهی تلخ و حل نشده است. دیدن روح در خواب نشان می دهد شما باید این روش ها و فکرهای قدیمی را کنار بگذارید وگرنه عواقب منفی آن را در زندگی تان خواهی دید.

اگر روحی که در خواب دیدید پیغامی به شما داد به مفهوم آن توجه کنید چرا که این پیام ها ممکن است از طرف راهنمای معنوی یا ناخودآگاه ارتقا یافته شما باشند.

خواب ارواح تعابیر دیگری نیز دارد. دیدن روح ممکن است به این معنا باشد که (۱) شما خودتان را از همه منزوی کرده اید، (۲) از مرگ می ترسید، یا (۳) هدفی دست نیافتنی دارید.

اگر در خواب روح خودتان را دیدید، تعبیرش این است که از بعضی از جنبه های زندگی تان ترس دارید، مثلاً یک خاطره دردناک یا احساس گناه به خاطر کار بدی که کرده اید. اما تبدیل شدن به روح در خواب نشان می دهد شما دارید سعی می کنید از یک شرایط خاص بیرون بیایید.

دیدن روح عزیزان و نزدیکان فوت شده در خواب به این معناست که شما در مورد رابطه ای که در گذشته با آن ها داشته اید احساس گناه و حسرت های دارید.

اگر در خواب دیدید یک روح می خواهد شما را خفه کند، یعنی تجربیات گذشته مانعی هستند که نمی گذارند شما احساسات و استعدادهای خود را بروز بدهید. از سوی دیگر، اگر روحی که در خواب دیدید می خواست شما را بکشد، معنایش این است که شما بالاخره آمادگی این را پیدا کرده اید تا با احساسات و تجربیات گذشته چشم در چشم شوید، آن ها را حل کنید، به فراموشی بسپارید و شروع تازه ای برای زندگی تان داشته باشید.

***

تعبیر خواب رنگین کمان

تعبیر خواب رنگین کمان، خوش شانسی و قائق آمدن بر روزگار دشوار یا آغاز ورود به یک دوره شادی و خوشبختی است. همچنین، رنگین کمان در خواب نشان می دهد شما باید خوشبین تر باشید.

***

تعبیر خواب رودخانه

اگر آب رودخانه ای که در خواب دیدید به سرعت حرکت می کرد، این هشداری است که به شما نشان می دهد زمان به سرعت در حال گذر است پس باید تا فرصت دارید از آن بهترین بهره را ببرید. تماشا کردن رودخانه در خواب نشان می دهد شما باید کنترل زندگی تان را بر عهده بگیرید و منفعل نباشید.

تعبیر خواب عبور از رودخانه این است که تغییر عمده ای در زندگی تان پیش خواهد آمد. این خواب نشانگر نگرانی ها و مشکلات عاطفی نیز می باشد.

ترسیدن از رودخانه نشان می دهد برخی مسائل در زندگی بیداری به نظر شما بسیار دشوار هستند، و موانعی وجود دارند که مانع از پیشرفت شما می شوند.

هرگونه کپی برداری از مطالب این مجموعه، شرعا و عرفا حرام و غیراخلاقی می باشد. تمام حقوق این مجموعه تعبیر خواب برای شگفتیها محفوظ است.

منبع: DreamDictionaryNow

ترجمه و گردآوری: شگفتیها

مطلب پیشنهادی

تعبیر خواب شگفتیها

تعبیر خواب بر اساس دسته بندی حرف د و ذ

این قسمت شامل تعبیر خواب ۲۲ مورد از مهمترین مواردی که با حرف د شروع …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:لطفا پاسخ را به عدد بنویسید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.