قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / علوم غريبه / تعبیر خواب / تعبیر خواب بر اساس دسته بندی حرف ح
کانال تلگرام شگفتیها

تعبیر خواب بر اساس دسته بندی حرف ح

تعبیر خواب شگفتیها

دراین پست تعبیر خواب ۸ مورد از مهمترین چیزهایی که در خواب می بینیم و با حرف ح شروع می شوند، قرار داده شده است. این تعبیر خواب ها با دید روانشناسانه بوده و با تعبیر خوابهای سنتی و متداول که در بقیه سایتها وجود دارد متفاوت می باشد.

حادثه و اتفاق بد مثل تصادف
حیوانات
حمله
حمام / حمام کردن / حوله حمام
حمل کردن بار یا فرد دیگر
حشره ، حشرات
حلقه
تعبیر خواب حاملگی و حامله بودن

 

تعبیر خواب حادثه و اتفاق بد مثل تصادف

اگر در خواب ببینید دچار حادثه شده اید، مثلاً تصادف کرده اید، تعبیرش این است که نگران و مضطرب هستید و به اندازه کافی دقت نمی کنید. اگر در خواب ببینید فرد دیگری دچار حادثه شده، یعنی فکر می کنید دیگران بی فکر و بی ملاحظه هستند.

***

تعبیر خواب حیوانات

اگر در خواب تان حیوانات حضور دارند، معنایش این است که شما باید بیشتر به نیازها و غریزه هایتان توجه کنید. به عبارت دیگر تعبیر خواب حیوان و حیوانات، احساس نیاز بیشتر به توجه به غرایز و نیاز ها می باشد.

***

تعبیر خواب حمله

اگر در خواب ببینید که به شما حمله شده، یعنی در زندگی بیداری خودتان دچار احساس ترس و نگرانی هستید، و فکر می کنید آسیب پذیر یا درمانده شده اید، گویی کسی یا چیزی همیشه شما را تهدید می کند. همچنین، وقتی در خواب به شما حمله می شود، معنایش این است که در زندگی حالت دفاعی به خود گرفته اید، یا کارهایتان بیش از حد زیر ذره بین است و مورد انتقاد قرار می گیرد.

***

تعبیر خواب حمام ، حمام کردن ، حوله حمام

اگر در خواب دیدید کسی را حمام می کنید، یعنی شما می خواهید با این فرد یا فرد دیگری مربوط به او، پیوند نزدیک تری برقرار کنید.

اگر در خواب دیدید وان حمام پر شده و آب آن به کف حمام می ریزد، یعنی شما تحت فشار روانی زیادی هستید یا این که از نظر ذهنی خسته اید.

معنای خواب و لم دادن در وان حمام این است که باید احساسات قدیمی را کنار بگذارید و به فکر طرح ها و ایده های نو باشید.

اگر در خواب دیدید حوله حمام به تن دارید یعنی برخی نگرانی ها و نیازهای شخصی و خصوصی در زندگیتان وجود دارد.

***

تعبیر خواب حمل کردن بار یا فرد دیگر

اگر در خواب دیدید چیزی را حمل می کنید، تعبیرش این است که باید نسبت به باری که در زندگی واقعی بر دوش دارید اقدامی قطعی انجام دهید. اگر دیدید فرد دیگری را حمل می کنید، یعنی مسئولیت آن فرد بر دوش شما افتاده است و شما آن را پذیرفته اید.

***

تعبیر خواب حشره و حشرات

تعبیر خواب حشره این است که فردی می خواهد برای شما مانع تراشی کند یا این که موانعی در زندگی تان به وجود خواهد آمد.

این خواب نشان می دهد (۱) شما مشکلات و ناراحتی های جزئی دارید که باید آن ها را حل کنید، (۲) شما احساس رنجش یا تهدید می کنید یا (۳) درباره موضوعی بسیار نگران هستید.

***

تعبیر خواب حلقه

دیدن حلقه در خواب نشان می دهد شما به یک رابطه پایدار فکر می کنید و یا حتی به تمام کردن یک رابطه بی ثمر فکر می کنید. تعبیر دیگر خواب حلقه این است که شما نسبت به کاری یا فردی احساس تعهد می کنید، یا عضو مهم یک گروه اجتماعی هستید.

هرگونه کپی برداری از مطالب این مجموعه، شرعا و عرفا حرام و غیراخلاقی می باشد. تمام حقوق این مجموعه تعبیر خواب برای شگفتیها محفوظ است.

منبع: DreamDictionaryNow

ترجمه و گردآوری: شگفتیها

مطلب پیشنهادی

تعبیر خواب شگفتیها

تعبیر خواب بر اساس حرف الفبایی ر

در قسمت حرف الفبایی «ر» تعبیر خواب ۸ مورد از مهمترین چیزهایی که با حرف …

یک دیدگاه

  1. سلام خسته نباشید من خواب دیدم حیض شدم و خیلی ناراحت بودم اینگار با همسرم ب مسافرت رفته بودیم و من تعویض خود ب دسشویی میرفتم مهرمیپاشیدقداری نجاسات ب من میپاشید . بعد همسرم رفت تا برای من پد بهداشتی تهیه کنه . اما من داخل ی مغازه بودم و ناراحت بودم ک نکنه خونریزی زیاد بشه و ابروم بره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:لطفا پاسخ را به عدد بنویسید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.