قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / علوم غريبه / فال / فال روزانه / فال روزانه / طالع روزانه (اختصاصی شگفتیها) جمعه ۷ آذر ۹۳
کانال تلگرام شگفتیها

فال روزانه / طالع روزانه (اختصاصی شگفتیها) جمعه ۷ آذر ۹۳

فال روزانه

طالع و فال روزانه ، اختصاصی شگفتیها برای روز جمعه ۷ آذر ۹۳ در ادامه مطلب

فال روزانه متولدین فروردین

امروز احساسات تان بر خلاف همیشه بسیار شدید هستند. با این حال، شما نمی خواهید درباره کشمکش درونی تان به کسی چیزی بگویید. شما می خواهید به فرد خاصی نشان دهید که برایتان اهمیت دارد، اما ترجیح می دهید این را در عمل به او نشان دهید نه در کلام. اما لازم نیست همه درهای ارتباط کلامی را به روی خود ببندید. از قلب تان پیروی کنید، حتی اگر در ابتدا به نظر کار سختی باشد. بگذارید آتش عشق و علاقه ای که در درون تان می جوشد، انرژی لازم برای آفریدن یک لحظه به یادماندنی را در شما به وجود آورد.

 شگفتیها

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز نیازهای عاطفی شدیدی دارید، و همین باعث می شود برای رسیدن به چیزی که می خواهید وارد یک رابطه عاشقانه شیطنت آمیز شوید. شما معمولاً این باور را دارید که تفکر عقلانی راه به جایی نمی برد، اما این بار برایتان کمی ترسناک است که وارد وادی ناشناخته ها شوید. برای رسیدن به رضایت، توجیه لازم نیست. باید به کائنات اعتماد کنید و دل به دریا بزنید. اگر جرئت مخاطره نداشته باشید، هیچ چیز ارزشمندی به دست نمی آورید.

 شگفتیها

فال روزانه متولدین خرداد

امروز مواظب باشید که زیاد افکارتان را به دیگران تحمیل نکنید، چون ممکن است کارتان به جر و بحث بی فایده بکشد. این که باورهایتان را برای خودتان نگه دارید، اصلاً به این معنی نیست که فرد بی احساسی هستید. بهتر است در این روز پرمشغله کمی وقت برای خودتان کنار بگذارید و افکاری که در زوایای تاریک ذهن تان رخنه کرده اند را بیشتر حلاجی کنید. کمی خودشناسی برایتان بسیار مفید خواهد بود.

 شگفتیها

فال روزانه متولدین تیر

وضعیت فعلی شما امروز لحظه به لحظه پیچیده تر خواهد شد. ممکن است میان شما و یکی از اعضای خانواده یا دوستان تان که نظر مخالفی با شما دارد، بحث شدیدی صورت بگیرد. این اختلاف نظر غیرقابل حل برایتان بسیار آزار دهنده است، زیرا به نظر شما پاسخ درست کاملاً مشخص و روشن است. چرا دیگران نمی خواهند لجبازی های احساسی شان را کنار بگذارند و روز شما را خراب نکنند؟ این مشکل به این آسانی ها قابل حل نیست. خوشبختانه یک راه حل دیگر هم پیش رو دارید: می توانید لبخند بزنید و از کنار آن عبور کنید.

 شگفتیها

فال روزانه متولدین مرداد

امروز بودن در کنار دوستان و اعضای خانواده برایتان بسیار مسرت بخش است و شما دوست دارید افراد زیادی را دعوت کنید تا در خوشی شما شریک باشند. شما فکر می کنید قرار گرفتن در جمع آشفتگی های فکری و احساسی تان را کمتر خواهد کرد. این امر چندان دور از واقعیت نیست، اما به شرطی که درگیر خاله زنک بازی ها و غیبت ها و پرحرفی های بیهوده نشوید. به عواطف خود توجه کنید، حتی اگر شما را آشفته کنند. قلب تان سعی می کند پیامی به شما بفرستد. بودن در کنار عزیزان باعث می شود شما بیشتر به خودتان نزدیک شوید و بتوانید ندای قلبتان را دریافت کنید.

 شگفتیها

فال روزانه متولدین شهریور

امروز حال و هوایتان ایجاب می کند که سر در گریبان فرو ببرید، درباره وضعیت فعلی تان بیندیشید، و برنامه های آینده را بازبینی کنید. اما ماه مواج سرطان با کمک سیاره آبان ماه یعنی بهرام، شما را در گرداب هیجانات گرفتار می کند. شما تمام تلاش تان را می کنید که منطقی باشید اما دل شما نمی خواهد از عقل تان پیروی کند. سعی در سرکوب کردن احساسات خود نداشته باشید. بگذارید آن ها به ساز خودشان برقصند و هر جا که خواستند فرو نشینند.

 شگفتیها

فال روزانه متولدین مهر

شما امروز نمی توانید انرژی های منفی و تنش زا را از خودتان دور کنید. عدم کنترل بر روی خودتان امروز آزاردهنده خواهد بود. شما می خواهید بر موضع خود پافشاری کنید، اما نمی دانید آیا در برابر هجوم مخالفت ها، قدرت دفاع از باورهای خود را خواهید داشت یا نه. صدایی در درون تان به شما می گوید باورهایتان را به حال خود بگذارید، اما بهتر است قبل از این که سکوت کنید بیشتر فکر کنید تا در آینده پشیمان نشوید. حقیقت این است که شما سرسخت تر از این حرف ها هستید که بدون این که بجنگید تسلیم شوید. آنچه که امروز به زبان نمی آورید، حسرت فردایتان خواهد بود.

 شگفتیها

فال روزانه متولدین آبان

امروز بر خلاف همیشه اخلاق تان دمدمی شده است، و هیجانات غیرمنطقی، ادراک ذهن تان را مختل کرده است. سرنوشت جایی در میان سایه ها کمین کرده و ممکن است در لحظه ای غیرمنتظره خود را آشکار کند و ناگهان همه چیز را دگرگون کند. خود را به خاطر آنچه که نمی توانید تغییر دهید اذیت نکنید. این سورپرایز کیهانی می تواند به نفع تان باشد اگر همراه با جریان آب پیش بروید و فکر نکنید که همیشه همه چیز باید در کنترل شما باشد. امروز منطق را کنار بگذارید و بر بال تخیل اوج بگیرید.

 شگفتیها

فال روزانه متولدین آذر

شما مدام در فکر منفعت‌های مالی هستید، بهتر است این افکار را از خود دور کنید زیرا تا زمانی که در این افکار به سر می‌برید نمی‌توانید به جایگاه مناسبی برسید. زیرا برای شروع هر گامی‌در ابتدا به نتیجه‌های مالی که در آینده برای شما در بر خواهد داشت می‌اندیشید و این طرز فکر درستی نمی‌باشد زیرا در این صورت شما هیچگاه، هیچ کاری را آغاز نمی‌کنید.

 شگفتیها

فال روزانه متولدین دی

شما در این روزها سر در گم شده‌اید و نمی‌دانید باید چه کاری را انجام دهید و چه کاری درست است. از درون تان با مشکلات زیادی مواجهه هستید. شما فردی هستید که برای شروع یک کار مدام به شخصی احتیاج دارید که شما را هل دهد تا پیش بروید و شخص دیگری استارت کاری را برای شما بزند به همین دلیل مدام به دنبال فردایی دروغین هستید. توصیه می‌کنیم که این کار را ترک کنید و از همین امروز استارت شروع کارهایتان را بزنید.

 شگفتیها

فال روزانه متولدین بهمن

احساسات شما از آنچه که به دیگران نشان می دهید عمیق تر است. طبیعتاً مردم نمی دانند در دل شما چه می گذرد. شما در انتقال احساسات به دیگران مشکل دارید، اما عمق احساسات خود را به خوبی درک می کنید. نگران انتظارات مردم نباشید. به آرامی شروع کنید به در میان گذاشتن احساسات ساده تر، تا کم کم به مسائل پیچیده تر برسید. با خودتان مهربان باشید. فعلاً به اشتراگ گذاشتن احساسات صرفاً به این دلیل است که کارتان پیش برود.

 شگفتیها

فال روزانه متولدین اسفند

شما همیشه برای راهنمایی کردن دیگران پیش قدم می‌شوید، تمام تجربیاتی که دارید را در اختیار دیگران قرار می‌دهید اما توصیه می‌کنیم این کار را انجام ندهید زیرا گاهی این کار به نفع شما نمی‌باشد، اثر سوئی برای شما دارد. زیرا با تعریف‌هایی که برای دیگران انجام می‌دهید ممکن است کارهایی را بر علیه شما انجام دهند. تجربیاتی که کسب کرده‌اید را به مانند یک راز نزد خود حفظ کنید، انسان‌ها معمولا رازهایشان را به افراد دیگر منتقل نمی‌کنند.

فال روزانه اختصاصی شگفتیها

هرگونه کپی برداری از این مطالب، شرعا و عرفا حرام و ناپسند و غیرقانونی می باشد.

مطلب پیشنهادی

فال روزانه ، طالع روزانه (اختصاصی شگفتیها) دوشنبه ۳ آذر ۹۳

طالع و فال روزانه ، اختصاصی شگفتیها برای روز دوشنبه ۳ آذر ۹۳ در ادامه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:لطفا پاسخ را به عدد بنویسید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.