قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / علوم غريبه / فال / فال روزانه / فال روزانه / طالع روزانه (اختصاصی شگفتیها) یکشنبه ۸ تیر ۹۳
کانال تلگرام شگفتیها

فال روزانه / طالع روزانه (اختصاصی شگفتیها) یکشنبه ۸ تیر ۹۳

فال روزانه

طالع و فال روزانه ، اختصاصی شگفتیها برای روز یکشنبه ۸ تیر ۹۳ در ادامه مطلب

فال روزانه متولدین فروردین

به نظر می رسد شما برای رسیدن به خواسته هایتان حاضرید هرگونه خطری را بپذیرید، اما پشت این ظاهر خوش بینانه، امروز شکی به دل تان راه یافته است که همه متوجه آن شده اند. خوشبختانه روزی که ریسک کنید، خواهید دید که همه چیز مرتب است. راهکارهای خود را تنها بر مبنای حقایق اثبات شده تعیین کنید نه بر مبنای حدس و گمان هایی که از رویاهای غیرواقع بینانه نشأت می گیرند. داشتن یک برنامه عملی شما را به موفقیت خواهد رساند.

شگفتیها

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز در آغاز اقدامات خود عجله نکنید، چون ممکن است تا فردا بخواهید برنامهایتان را به کلی تغییر دهید و پارامترهای جدیدی وضع نمایید. حضور ماه در چهارمین خانه امور خانگی، همه مسئولیت های ناتمام خانوادگی تان را به شما یادآوری می کند. از سوی دیگر، سیاره اردیبهشت ماه یعنی ناهید، فضای رمانتیک را برایتان بیشتر می پسندد و شما را وسوسه می کند که برای رسیدن به عشق یا بخت همه چیز را فدا کنید. اما شخصیت شما در خطر است، پس عاقلانه تر این است که رویاهای گذرا را کنار بگذارید. کسب رضایت حقیقی مستلزم صبر و پایداری است.

شگفتیها

فال روزانه متولدین خرداد

امروز کمی عصبی هستید، چون کارهای زیادی روی سرتان ریخته، اما در اولویت بندی آن ها مشکل دارید. شما معمولاً به راحتی وقت خود را برای چند کار مختلف تقسیم می کنید، اما حالا هر تصمیمی که می گیرید همراه با حس تردید است. خوشبختانه، شما یک تصمیم مهم را به بعد موکول می کنید و از این وضعیت آشفته نجات می یابید. وقتی این مه غلیط فرو نشست، می توانید با ذهنی روشن تر گزینه های خود را بررسی نمایید.

شگفتیها

فال روزانه متولدین تیر

امروز تخیلات تان بسیاری قوی شده اند. حتی نزدیک ترین افراد به شما هم شاید متوجه نشوند پشت ظاهر آرام شما چه آشوبی برپاست. اگر ذهن تان را خالی نکنید، ممکن است تصمیم غلطی بگیرید که تا مدت ها باعث دردسر شود. شما هنوز وقت دارید اوضاع را به نفع خود تغییر دهید. از یک فرد قابل اعتماد بخواهید صادقانه نظرش را بگویید. محظ احتیاط بد نیست پیشنهادات دیگران را هم بررسی کنید.

شگفتیها

فال روزانه متولدین مرداد

امروز در تصمیم گیری موفق هستید، اما باید سعی کنید روش هایی که به کار می برید عاقلانه باشد، زیرا در صورت اقدام بر اساس هوس های آنی، دچار مشکل خواهید شد. علاقه شدیدی که به فرد یا موضوع خاصی پیدا کرده اید مرتب در ذهن تان می چرخد. بهتر است کمی خوددار بودن را تمرین کنید تا به تبعات براورده کردن عجولانه خواسته ها دچار نشوید. اگر برنامه هایی که برای زندگی تان دارید درست باشد، اندکی صبر کردن مانع از رسیدن به رضایت نخواهد شد.

شگفتیها

فال روزانه متولدین شهریور

شما همیشه قبل از گرفتن هرگونه تصمیم مهم، افکار مزاحم را کنار می زنید و تمام تلاش خود را می کنید. قرار گرفتن ماه در دوازدهمین خانه سرنوشت، شما را وادار می کند که جدی تر از همیشه باشید. شما می خواهید قبل از حرکت، همه جوانب مسائل فعلی را بسنجید. شما می دانید که گاهی حقیقت و خیال با هم آمیخته می شوند، پس باید وقت زیادی برای تشخیص این دو از یکدیگر صرف کنید. البته توجه به تخیلات هم می تواند مزایای خود را داشته باشد، به شرطی که بتوانید به موقع به دنیای واقعیت ها بازگردید.

شگفتیها

فال روزانه متولدین مهر

لذت جویی شما باعث می شود امروز دچار مشکلات عدیده ای بشوید که حل کردن آن ها آسان نیست. وقتی سیاره مهر ماه یعنی ناهید از نپتون سحرآمیز عبور می کند، شما از امکاناتی که برای خوش گذرانی دارید هیجان زده می شوید، اما خیلی چیزها آن طور که شما انتظار دارید پیش نمی رود. خوش باوری های شما نباید باعث شود که از مسائل پیچیده زندگی فرار کنید. متأسفانه، گرداب هیجانات قوی تر از آن است که فکر می کنید. غرق شدن در احساسات گاهی می تواند مفید باشد، اما همیشه عقل سلیم را راهنمای راهتان کنید.

شگفتیها

فال روزانه متولدین آبان

امروز ماه اسد بازیگر از دهمین خانه موقعیت اجتماعی تان عبور می کند و شما مشتاق نقش بازی کردن و جلب توجه شده اید. با دو سیاره ای که در جوزا می رقصند، بعید است بتوانید حواس تان را جمع کنید. شاید خواب و رویاهایی که در سر دارید بسیار زیبا هستند، اما برای عملی شدن نیاز به توجه و پشتکار شما دارند. وقتی به رضایت فوق العاده حاصل از رسیدن به اهداف تان فکر کنید، بهتر می توانید از این لحظات لذت ببرید.

شگفتیها

فال روزانه متولدین آذر

امروز باید به قول هایی که داده اید عمل کنید چون دیگران به شما چشم امید دوخته اند. شما می خواهید با جدیتن به کارتان برسید، اما در مورد جزئیات کار درک صحیحی ندارید و آشفته اید. برنامه خود را روی کاغد بنویسید و آن را بهتر بررسی کنید. این گام اضافی شاید به نظر خیلی ها زائد باشد، اما همین روش شما را از تلف کردن وقت و انرژی بارزش تان نجات خواهد داد. در صورت موفقیت، شما قهرمان امروز خواهید بود.

شگفتیها

فال روزانه متولدین دی

با وجود این که امروز در اوج خلاقیت خود قرار دارید، اما طرح مشخصی برای ایده هایتان پیدا نمی کنید. متأسفانه، اقدامات شما نتایجی که می خواهید را در بر نخواهد داشت و احساسات تان به دلیل ناامیدی از رسیدن به رویاهایی که در سر داشتید جریحه دار خواهد شد. اما شما نباید تسلیم شوید چون ابرهای تیره در ساعات پایانی روز کنار خواهند رفت و تصویر روشن تری از آینده در پیش رویتان نمایان خواهد شد. اگر بر روی اهداف تان تمرکز کنید، بالاخره نتیجه اراده خلل ناپذیر و سخت کوشیتان را خواهید دید.

شگفتیها

فال روزانه متولدین بهمن

امروز به انتخاب هایی که در روابط تان داشته اید بیشتر فکر خواهید کرد، به خصوص اگر اخیراً با فرد جذابی آشنا شده اید. احتمال این که اشتباه احمقانه ای مرتکب شوید زیاد است چون نپتون بر نگاه شما نسبت به مسائل تأثیر گذاشته است و شما بیش از حد ساده لوح و خوش بین شده اید. بهتر است یک شب اجازه دهید تا هیجانی که حس می کنید فرو نشیند و بهتر بتوانید درباره تغییر مسیر تصمیم بگیرید. فردا ذهن بازتری برای گرفتن تصمیمات منطقی خواهید داشت.

شگفتیها

فال روزانه متولدین اسفند

سیاره شوخ و شنگ ناهید با سیاره ماه شما یعنی نپتون ایده آلیست در یک ردیف قرار گرفته است، پس طبیعی است که امروز توقعات شما بر مبنای توهمات غیرواقعی شکل گرفته باشد. انجام کارهای ساده با فردی خاص می تواند جادوی رابطه را در شما زنده کند. شما دوست ندارید تنها بمانید اما در عین حال حاضر به سازش هم نیستید. اگر بدانید کجا باید بجنگید و کجا نه، دیگر نیازی نخواهد بود که چیزهای مهم را فدا کنید.

 

فال روزانه اختصاصی شگفتیها

هرگونه کپی برداری از این مطالب، شرعا و عرفا حرام و ناپسند و غیرقانونی می باشد.

 

 

مطلب پیشنهادی

فال روزانه ، طالع روزانه (اختصاصی شگفتیها) سه شنبه ۴ آذر ۹۳

طالع و فال روزانه ، اختصاصی شگفتیها برای روز سه شنبه ۴ آذر ۹۳ در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:لطفا پاسخ را به عدد بنویسید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.