قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / علوم غريبه / فال / فال روزانه / فال روزانه / طالع روزانه (اختصاصی شگفتیها) دوشنبه ۲ تیر ۹۳
کانال تلگرام شگفتیها

فال روزانه / طالع روزانه (اختصاصی شگفتیها) دوشنبه ۲ تیر ۹۳

فال روزانه

طالع و فال روزانه ، اختصاصی شگفتیها برای روز دوشنبه ۲ تیر ۹۳ در ادامه مطلب

فال روزانه متولدین فروردین

شما می توانید زندگی ایده آلتان را تصور کنید، اما حقیقت این است که مسیر رسیدن به این زندگی آنقدرها هم سر راست و راحت نیست. در این لحظه فرصت های فوق العاده ای پیش رویتان قرار دارد و همه این فرصت ها به نظرتان جذاب می آید. اما شما باید قبل از این که در هر مسیری قدم بردارید، به ترس هایتان از آینده غلبه کنید. امروز اندکی تأمل کنید و احساسات خود را بررسی نمایید تا تفاوت حقایق و خیالات را در یابید. این کار باعث می شود بتوانید بهترین مسیر را انتخاب کنید و شانس موفقیت خود را بالا ببرید.

 شگفتیها

فال روزانه متولدین اردیبهشت

سیاره ماه شما یعنی ناهید عاشق پیشه از برج شما به برج جوزا در حرکت است و شما اندکی غمگین هستید. اما این را بدانید که هیچ چیز از دست نرفته است، زیرا این سیاره عشق به دومین خانه اعتماد به نفش شما رسیده، و محبوبیت و موقعیت مالی تان را بهبود داده است. از جذابیت هایتان برای دوستی با افرادی استفاده کنید که از بودن با آن ها لذت می برید، نه کسانی که دنبال دردسر بیهوده هستند. سعی کنید دنبال شیطنت نباشید، زیرا این ثبات در رابطه است که بیشترین میزان رضایت را در بلند مدت تأمین می کند.

 شگفتیها

فال روزانه متولدین خرداد

کمی روی صبر و حوصله خودتان کار کنید چون فرد مهمی وارد زندگی تان خواهد شد که باید در برابرش خودداری نشان دهید. سیاره جذاب ناهید امروز در برج شما می رقصد و شانس عشق و کامیابی را برایتان به ارمغان می آورد. فقط یادتان باشد، هیچ چیز بدون زحمت به دست نمی آید. شما باید شایستگی آنچه که می خواهید به دست آورید را پیدا کنید. کمی عقل سلیم هم به شما کمک می کند تا واقع بین تر باشید، در غیر این صورت ممکن است نهایتاً بفهمید که توهمات تان شما را گمراه کرده بودند. هر گردی گرو نیست.

 شگفتیها

فال روزانه متولدین تیر

امروز احساس می کنید بار بزرگی از روی دوشتان برداشته شده است. گویی آسمان آبی تر شده و آواز پرنده ها شادتر. اما روحیه آفتابی شما چندان ارتباطی به واقعیت های زندگی تان ندارد. برای دگرگون کردن دنیای بیرون، شما باید انتظارات تان را بالا ببرید و خود را به سطح بالاتری برسانید. از قدرت های معنوی تان استفاده کنید تا ابرهای تیره آسمان زندگی تان کنار بروند و شما بتوانید طعم لذت حقیقی را بچشید.

 شگفتیها

فال روزانه متولدین مرداد

شما از زندگی کنونی تان آن طور که باید راضی نیستید و حواستان آنقدر پرت است که متوجه مشکلات موجود نمی شوید. از یک اتفاق به اتفاق دیگر و از فردی به فرد دیگر می روید بی آنکه به عمق مسائل توجه کنید. اگر خودتان نخواهید، عاقل ترین مشاوران هم نمی توانند شما را ترغیب کنند که به موضوعات مهم توجه کنید. یادتان باشد، شما تا ابد نمی توانید از درس های مهم زندگی تان فرار کنید. پس از خواب خرگوشی بیدار شوید و قبل از این که خیلی دیر شود با حقیقت رو به رو شوید. چرا که شما صاحب سرنوشت خودتان هستید.

 شگفتیها

فال روزانه متولدین شهریور

شما از رابطه ای که شکل گرفته راضی هستید، اما فعلاً دوست ندارید احساسات تان را با فرد مقابل شریک شوید. شما از در میان گذاشتن حرف هایتان با دیگران طفره می روید چرا که از واکنش دیگران می ترسید. اما وقتی یاد بگیرید که لازم نیست تمام متغیرهای پیرامون تان را کنترل کنید، خواهید دید که چقدر همه چیز به طرز شگفت انگیزی آرامش بخش و ساده شده است. عشق دریایی متلاطم از عواص و احساسات است. بگذارید این امواج آنقدر شما را به این سو و آن سو ببرند تا سرانجام طوفان فرونشیند و دریا آرام شود. اگر هستی را همانطور که هست بپذیرید، آرامش و لذتی جادویی در انتظارتان خواهد بود.

 شگفتیها

فال روزانه متولدین مهر

خشم غیرمنتظره ای گریبانتان را گرفته است، اما شما بسته به شرایطی که امروز دارید واکنش های مختلفی نسبت به این خشم خواهید داشت. اگر نسبت به وضعیت پیش آمده احساس ضعف کنید، خشم تان را فرو خواهید خود و ساکت خواهید ماند. اما احساس قدرت باعث میشود بی وقفه غر بزنید و هرچه از دهنتان در می آید به دیگران بگویید. در هر دو حالت، شما معذت هستید و احساس راحتی نمی کنید. خبر خوب این که به کسی ارتباطی ندارد که شما چه می گوید و چه زمانی این کار را می کنید. به غرایزتان اعتماد کنید تا به شما بگویند چه زمانی باید لب به اعتراض بگشایید.

 شگفتیها

فال روزانه متولدین آبان

در ابتدای امروز، این طور به نظر می رسد که همه چیز مرتب است. چیزی در درون تان به شما می گوید راهتان را ادامه دهید. اما ظاهر شدن ناگهانی یک مانع در مسیر باعث می شود شما تجربه مشابهی از گذشته را به یاد بیاورید و ترس وجودتان را فرا بگیرد. اما دلیلی وجود ندارد که فکر کنید این بار هم همان اتفاقات خواهد افتاد. بر روی رویدادهای زمان حال تمرکز کنید و اجازه ندهید خاطرات تلخ بین شما و لذت از لحظه های کنونی فاصله بیندازند.

شگفتیها

فال روزانه متولدین آذر

شما امرور بیش از حد توانتان مسئولیت قبول می کنید، و از آنجایی که نمی توانید کاری که آغاز کرده اید را به انجام برسنید، دچار سرخوردگی می شوید. اما لازم نیست زیاد خودتان را سرزنش کنید. زیرا دیگران بیشتر به میزان کاری که انجام شده توجه خواهند کرد، نه کارهایی که هنوز انجام نشده. انرژی و وقت خود را با تجزیه و تحلیل اشتباهات تان تلف نکنید، بلکه از تنوع کاری که انجام می دهید لذت ببرید. گاهی باارزش ترین تجربه ها همان لحظات گذرایی هستند که در ظاهر هیچ اهمیتی ندارند.

 شگفتیها

فال روزانه متولدین دی

امروز آنقدر کار دارید که حتی نمی دانید از کجا باید شروع کنید، و به همین دلیل دچار استرس و اضظراب شده اید. حقیقت این است که مهم نیست از کجا شروع کنید. فقط کافی است آستین ها را بالا بزنید و کاری بکنید. ضمناً در امری که باعث مشاجره خواهد شد دخالت نکنید، هر چند دلتان بخواهد در آن اظهار نظر نمایید. بعد از این که آب ها از آسیاب افتاد و کارهای ضروری تان هم به اتمام رسید، می توانید به این موضوع هم رسیدگی کنید.

شگفتیها

فال روزانه متولدین بهمن

حالا که اتفاقات خوشایندی باعث پرت شدن حواس تان شده، نمی توانید روی کارتان تمرکز کنید و آن را جدی بگیرید. هر جا که نگاه می کنید، فرصتی برای بازی و تفریح در برابر چشم تان ظاهر می شود، هرچند که شما تمام تلاش تان را می کنید که از آن ها دور بمانید. به هر حال خودتان هم می دانید که مسئولیت ها و کارها خود به خود محو نخواهند شد. اگه زودتر کارهایتان را انجام دهید، بعداً فرصت کافی خواهید داشت تا به تفریح و لذت های دیگر زندگی برسید. رضایتی که به دست خواهید آورد، مزیت بزرگی است.

 شگفتیها

فال روزانه متولدین اسفند

شما دوست دارید رضایت افرادی که با شما سلایق مشترکی دارند را به دست آورید، و امروز این تأیید را از سوی نزدیک ترین دوست یا خانواده تان خواهید گرفت. شما از حمایت آن ها خوشحالید، اما در عین حال چیزی روان تان را می آزارد که نمی دانید چیست. حقیقت این است که شما نمی دانید آیا باید ادامه دهید، یا این که نقاط ضعف خود را نشان دهید. در هر حال، ساده ترین روش برای بهبود کیفیت زندگی این است که با ترس از طرد شدن و مورد پذیرش قرار نگرفتن رو به رو شوید. اولین قدم در این راه این است که احساسات تان را از دیگران پنهان نکنید.

فال روزانه اختصاصی شگفتیها

هرگونه کپی برداری از این مطالب، شرعا و عرفا حرام و ناپسند و غیرقانونی می باشد.

مطلب پیشنهادی

فال روزانه ، طالع روزانه (اختصاصی شگفتیها) سه شنبه ۴ آذر ۹۳

طالع و فال روزانه ، اختصاصی شگفتیها برای روز سه شنبه ۴ آذر ۹۳ در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:لطفا پاسخ را به عدد بنویسید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.