قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / برترين پيشگوئيهاي تاريخ / ۱۰ پیشگویی بزرگ نوستراداموس که به حقیقت پیوسته است – قسمت دوم – Nostradamus Predictions
کانال تلگرام شگفتیها

۱۰ پیشگویی بزرگ نوستراداموس که به حقیقت پیوسته است – قسمت دوم – Nostradamus Predictions

۱۰ پیشگویی بزرگ نوستراداموس که به حقیقت پیوسته است – قسمت دوم – Nostradamus Predictions

 

میشل نوستراداموس ( تولد ۱۴ یا ۲۱ دسامبر ۱۵۰۳ – ۲ جولای ۱۵۶۶)، که در لاتین به نوسترداموس معروف شده بود یک عطار فرانسوی بود . او به این دلیل بسیار مشهور است که مجموعه ای از نوشته های او که به پیشگویی بزرگ نوستراداموس شهرت پیدا کرد به حقیقت پیوست . او به خاطر کتاب Propheties (پیشگویی ها)، که چاپ اول آن  در ۱۵۵۵ بوده است بسیار معروف و شناخته شده گردید . از آنجا که انتشار این کتاب نادر قبل از مرگ او بوده است، موارد منتشر شده در آن توجه بسیاری را به خود جذب کرد .  پیشگویی های او  بسیاری از وقایع بزرگ جهان را شامل میشود . قسمت دوم از این مطلب برای شما آماده شده است که میتوانید در ادامه مطلب ببینید .

 

آدولف هیتلر

"از اعماق غرب اروپا،
یک کودک خردسال از مردمی فقیر به دنیا خواهد آمد،
کسی که با زبان خود نیروهای نظامی بزرگ را اغفال خواهد کرد ؛
و شهرت و قلمروش را به سمت شرق افزایش می دهد. "

"جانوران وحشی از گرسنگی در سراسر رودخانه ها شنا میکنند :
یکی از بزرگترین آنها در قفس های آهنی به زنجیر کشیده شده
در هنگامی که کودک آلمان هیچ چیزی نخواهند داشت

از "جانور" به آدولف هیتلر و ارتش آلمان تفسیر شده است ، و عبور از رود به تصرف فرانسه . او سیاستمدار اتریشی الاصل آلمانی و رهبر حزب سوسیالیست ملی کارگران آلمان که معمولا به عنوان حزب نازی شناخته شده بودند . او صدراعظم آلمان بین سالهای ۱۹۳۳-۱۹۴۵ بود، و به عنوان رئیس دولت و به عنوان پیشوا در ارتش خدمت کرده است. هیتلر را مرکز و رهبر ظهور فاشیسم در اروپا، جنگ جهانی دوم و هولوکاست میدانند .

جنگ جهانی دوم

"از دو قاره بزرگ آسیا و آفریقا فراتر خواهد رفت
از راین و دانوب پایین تر خواهد رفت و آنها خواهند گفت : آمده اند،
گریه کنان و اشک ریزان از مالت به سمت سواحل مرزی Ligurian "

پیش بینی جنگ جهانی دوم و ظهور هیتلر، یکی از بزرگ ترین پیش بینی های او در تمام دوران است. جنگ جهانی دوم دو جبهه مخالف اتحاد نظامی و متفقین تشکیل را تشکیل داد . جنگ جهانی دوم جنگ جهانی نظامی به مدت ۱۹۳۹-۱۹۴۵بود که شامل بسیاری از کشورهای جهان، از جمله قدرت های بزرگ جهان شد . این جنگ با بیش از ۱۰۰ میلیون پرسنل نظامی درگیر ، گسترده ترین جنگ در تاریخ بوده است. در حالت "جنگ تمام عیار " شرکت کنندگان اصلی تمامی قابلیت های اقتصادی، صنعتی و علمی خود را در خدمت تلاش های جنگی قرار دادند . به دلیل عدم تشخیص بین منابع نظامی و غیر نظامی و نامشخص بودن آنها هزاران نفر از شهروندان عادی به کام مرگ رفتند و وقایع بزرگی از جمله هولوکاست و استفاده از سلاح های هسته ای در جنگ، آن را به خونین ترین درگیری های تاریخ بشر تبدیل کرد . به طوریکه حدود ۷۰ میلیون مرگ و میر در سراسر جهان رخ داد .

بمب اتمی

 shegeftiha.com

در نزدیکی دروازه و در داخل شهرها
دو تهدید بین المللی وجود خواهد داشت که مانند آن تا به حال دیده نشده است
قحطی مشابه زمان طاعون که و چیزی شبیه فولاد که مردم را از بین خواهد برد .
و گریه هایی به درگاه خدای بزرگ برای تسکین آن درد که همه جارا فراخواهد گرفت .

این قضیه به وضوح شرح حالی از طاعون و قحطی است که باعث مرگ خواهد شد . این موضوع کاملا بیان کننده حملات هسته ای است . به منظور ایجاد این تناسب، مردم اغلب آن را به abominably به معنای "شدیدا" در عذاب " زمانی باور نکردنی از زندگی بشر که رو به پایان است یاد میکنند . در هر کدام از خطوط میتوان این تشابهات را یافت . بسیاری این احتمال را میدهند که منظور از "فولاد" احتمالا به معنای نوعی سلاح است .

مرگ برادران کندی

"مرد بزرگ خواهد شد در یک روز توسط صاعقه ای زده خواهد شد و مصیبتی وارد میشود ،
این اتفاقات بد قبلا هم پیشگویی شده بود
یکی از آنها سقوطی در نیمه شب است.
دیگری نبردی در کمر، لندن و طاعون در توسکانی.

جان فیتزجرالد کندی، سی و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده بود، در تاریخ جمعه، ۲۲ نوامبر، ۱۹۶۳ در ۱۲:۳۰ در مرکز پلازا ، در دالاس، تگزاس کندی به ضرب گلوله کشته شد در حالی که با همسرش ژاکلین، فرماندار تگزاس، و همسر دومش، نلی، در کاروان موتوری ریاست جمهوری در حال حرکت بودند . ۵ سال بعد، ترور رابرت اف کندی، در مدت بسیار کوتاهی پس از نیمه شب در تاریخ ۵ ژوئن ۱۹۶۸ ، در لس آنجلس، کالیفرنیا صورت گرفت . در همان سالها ، دانش آموزان در شهرهای لندن و پاریس و نیز به علت وقوع یک سیل بزرگ در فلورانس در سال ۱۹۶۸ بیماری طاعون و مرگ و میرهای بسیاری را ناشی شد.

مرگ پرنسس دایانا

"یکی به اخر مانده از نام خانوادگی پادشاهان
استراحت در روز پنجشنبه برای دیانا طول خواهد کشید
او سرگردان خواهد شد زیا بسیار عصبانی و ناراحت از دیوانگی هاست
ملت بزرگی را از اسارت رها خواهد کرد . "

در ۳۱ آگوست سال ۱۹۹۷، دیانا پرنسس ویلز، در نتیجه جراحات حاصل از تصادف ماشین تونلی در یکی از جاده های پاریس، فرانسه درگذشت. دوست پسر او Dodi Fayed فرزند "محمد" و راننده مرسدس بنز W140، هانری پل، مرده در صحنه حادثه یافت شدند . محافظ Fayed، تنها بازمانده حادثه بود . اگر چه در ابتدا رسانه ها تقصیر را به گردن paparazzi (خبرنگاران و عکسان زرد ) انداختند زیرا آنها معتقد بودند که انتظار و تعقیب اتومبیل پرنسس توسط پاپاراتزی ها باعث اقدامات و رانندگی بی پروای راننده شده است که خیال داشته است از دست آنها بگریزد . در سال ۱۹۹۹ ، ۱۸ ماه تحقیقات قضایی فرانسه به این نتیجه رسید که مقصر تصادف هانری پل بوده است ، که کنترل خودرو در سرعت بالا را در حالی که تحت تاثیر الکل (یا مصرف داروهای خاص ) قرار داشته است از دست داده است .

نه یازده

"آتش آتشفشانی از مرکز زمین
باعث لرزش در اطراف شهر جدید خواهد شد ،
دو سنگ بزرگ جنگ را برای مدت طولانی برافروخته خواهد کرد
سپس Arethusa باعث قرمزی رودخانه جدید خواهد شد . "

"در سال ۱۹۹۹، در ماه هفتم،
وحشتی بزرگ از آسمان برای پادشاه خواهد آمد،
برای بازگرداندن قدرت به زندگی شاه بزرگ مغولان ،
و پس از آن برای تسلط بر مریخ ، فرصت خوبی است. "

اشاره به "شهر جدید"، "مرکز زمین" (مرکز تجارت جهانی) و " سنگ بزرگ " (برجهای دوقلو) تا حدودی بر این باور است که این موضوع به حملات ۱۱ سپتامبر مربوط می شود . Arethusa یکی دیگر از کلمات گنگ استفاده شده توسط نوسترداموس است . اعتقاد عده ای بر این است که این کلمه ارتباط بسیاری با "لادن" دارد . در آن صبح، هواپیماربایان عمدا دو هواپیما را به برج های دوقلوی مرکز تجارت جهانی در شهر نیویورک کوبیدند . بسیاری از کارکنان و مدیران شرکتها و دیگرانی که مشغول به کار در ساختمان بودند کشته شدند . در عرض دو ساعت هر دو برج فرو ریخت و باعث از بین رفتن ساختمان های مجاور و ضرر و زیان بسیاری شد است .

برگردان و ویرایش : شگفتیها دات کام

منبع

مطلب پیشنهادی

هشت تهدید احتمالی برای نا امن کردن زمین!

تابش های کیهانی، برخوردهای اخترواره ها با زمین، فعالیت ابرآتشفشانها و حتی سرماخوردگی خطرهایی هستند …

۲ دیدگاه

 1. خیلی جالب بود ممنون از مطالب جذابتون واقعا برام تازگی داشت

 2. سلام.
  معمولا پیشگویی ها یه چیز کلی هستند مثل فال ها، که تابلوئه اتفاق میفته بالاخره.
  مثلا… قحطی فرا خواهد گرفت و این حرفا. از زمان آداموس تا الان هزاران قحطی صورت گرفته خب. منظورم اینه که این پیشگویی ها و فال و غیره چیز هایی رو میگن که اجتناب ناپذیره و انجامش حتمیه.
  عین اینه که من بگم:
  شبانگاهی پادشاه کشوری خواهد مرد، و مردم از اون رهانیده خواهد شد.
  خب یه میلیارد ها پادشاه و رئیس جمهور هستند و خواهند بود که بالاخره خیلی هاشون شبانه میمیرن و این حرفا. یعنی پیش گویی ای کردم که مشخصه که اتفاق خواهد افتاد.
  در بعضی چیزا م ما چیزی رو دوست داریم در نوشته ها میبینیم. مثلا برج های دو قلو. طرف گفته رو سنگ و فلان و بهمان، ما اونو به برج دو قلو تعبیر کردیم. حالا صد سال پیش هم شاید دو تا شتر خوردن بهم افتاد زمین مردن مردم گفتن ببینید این تعبیر آداموس هست که از دو سنگ!!!

  فال ها هم دقیقا همینطوری هستند.
  تو فال میاد: خبر خوشی به شما خواهد رسید.
  خب معلومه که تا موقع مرگم بالاخره تو عمرم یه خبر خوش میشنوم دیگه. این گفتن داره؟؟؟
  ببخشید زیاد حرف زدم.
  یا حق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:لطفا پاسخ را به عدد بنویسید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.